VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
🪻 Piekseizoen Deals: Tot €15 korting op je bestelling
Mijn winkelmand
Vul je email adres in om een melding te krijgen wanneer het product weer op voorraad is:
Wist u dat kranen genoemd zijn naar de kraanvogel en niet omgekeerd? Dat vinken fluiten in verschillende dialecten, en dus niet overal suskewiet zingen? Dat het leven van de heggenmus lijkt op het scenario van een soapserie op TV? Dat pestvogels gezien werden als profeten van hongersnood en veel miserie?
Tim De Winter, vrijwilliger bij Natuurpunt, weet alles over vogels. Zijn boeiende verhalen over onze gevederde vrienden gaan verder dan hun broedgedrag, kleur en favoriete eten. Hij koppelt vogels aan onze cultuur, geschiedenis, gedrag, taal... en maakt zo duidelijk hoezeer zij met mensen verbonden zijn en op ons lijken.
| Art.nr. | 9789493410794 |
|---|---|
| Breedte | 193 mm |
| Hoogte | 247 mm |
| Lengte | 23 mm |
| Gewicht | 0.76 kg |
| Uitvoering | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Pagina's | 200 |
| Auteur | Tim de Winter |
| ISBN | 9789493410794 |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|