VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
🪻 Piekseizoen Deals: Tot €15 korting op je bestelling
Mijn winkelmand
De vogels zijn vanuit elke hoek zichtbaar. Het dak kan eraf, bijvullen is dus zeer eenvoudig.
Het plexiglas sluit onder niet aan op de tafel. Daardoor krijgen de vogels een constante hoeveelheid voedsel aangeboden. Openingen in de bodem zorgen voor een goede waterafvoer.
| Art.nr. | 930180119 |
|---|---|
| Merk | CJ Wildlife |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 235 mm |
| Lengte | 270 mm |
| Gewicht | 1.37 kg |
| Diersoort | Vogel |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Kuifmees, Staartmees, Huismus, Ringmus, Roodborst, Vink, Groenling, Putter, Spreeuw, Sijs, Boomklever |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout (FSC® 100%), Plastic |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|