VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
🪻 Piekseizoen Deals: Tot €15 korting op je bestelling
Mijn winkelmand
Wilde bijen hebben water nodig om gekristalliseerde honing op te lossen, om honing te verdunnen bij de productie van larvenvoer, om af te koelen bij warm weer en voor een koel drankje op een warme dag. Deze set bestaat uit een drinkschaal en stenen zodat de bijen niet kunnen verdrinken (bijen kunnen niet zwemmen) en is dus ook gemakkelijk toegankelijk voor vlinders.
De felle gele kleur is ideaal om bijen en vlinders aan te trekken.
| Art.nr. | 131440119 |
|---|---|
| Merk | Esschert |
| Breedte | 271 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Lengte | 271 mm |
| Gewicht | 3.095 kg |
| Diersoort | Vogel |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Keramiek |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|