VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Vul je email adres in om een melding te krijgen wanneer het product weer op voorraad is:
Echinacea purpurea ‘Pink Tip’ onderscheidt zich door zijn bijzondere kleurverloop in de bloemblaadjes: richting het bloemhart wit en aan de toppen roze. Bloeit rijkelijk van juni tot september en bereikt zo’n 60–80 cm hoogte. Plant in het voor- of najaar, bij voorkeur in volle zon, op een goed doorlatende, matig voedselrijke grond. De plant is winterhard; een beschermlaag van organisch materiaal voorkomt uitdroging en beschermt bij vorst. De opvallende bloemhoofdjes trekken bijen en vlinders; laat de zaadhoofden gerust staan tot in de winter als voedsel voor vogels. Door uitgebloeide bloemen weg te knippen, kun je de bloeiperiode verlengen.
Voordelen voor Wilde Dieren:
De gekleurde bloemstralen met nectar in de kern zijn aantrekkelijk voor bestuivers, en de zaadkegels kunnen na de bloei vogels lokken.
Ontwerp Inspiratie:
Combineer ‘Pink Tip’ in een landelijke border met Salvia’s, Kattenkruid of siergrassen. De unieke tweekleurige blaadjes creëren speelsheid en contrast in zomerse aanplantingen.
Inheemse Status:
Veredelde vorm van Noord-Amerikaanse Echinacea-soorten, niet inheems in Europa.
Verzorging:
• Wanneer te planten: Voor- of najaar, bij vorstvrij weer.
• Bodem & Licht: Volle zon, doorlatende en matig voedzame bodem.
• Onderhoud: Uitgebloeide bloemstengels weghalen voor doorbloei; in het voorjaar nieuwe scheuten laten komen.
• Winteroverleving: Goed winterhard, sterft bovengronds af.
• Levensduur: Meerjarige vaste plant, kan via zaad of deling worden vermeerderd.
Verfraai je zomertuin met het tweekleurige spektakel van ‘Pink Tip’ – Bestel vandaag!
| Art.nr. | 823280120 |
|---|---|
| Merk | Kwekerij Verhoeven |
| Breedte | 147 mm |
| Hoogte | 337 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Gewicht | 0.75 kg |
| Diersoort | Bij, Vogel, Vlinder |
| Kleur | Roze |
| Meerjarig | Ja |
| Potgrootte | 11cm |
| Maximale hoogte | 65cm |
| Plantdiepte | 30cm |
| Afstand tussen planten | 30cm |
| Standplaats | Half schaduw, Zonlicht |
| Grondsoort | Goed doorlatend |
| Bloeimaanden | |
| Plukmaanden | Februari |
| Plantmaanden | April, Mei, Juni, Juli, Augustus, September, Oktober, Maart |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|