VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
🪻 Piekseizoen Deals: Tot €15 korting op je bestelling
Mijn winkelmand
U kunt uw voedersilo’s beschermen met behulp van deze innovatieve metalen beschermkooien. De mazen zijn precies zo gemaakt, dat grotere vogels (en eekhoorns) niet bij het voer kunnen komen. De silobeschermer mini is geschikt in combinatie met kleine silo’s voor zaden of pinda’s (2 openingen).
Exclusief voedersilo.
Geschikt voor kleinere silo's uit de Challenger of Defender serie.
Let op: niet geschikt voor Conqueror feeders, Apollo feeders en Adventurer feeders
| Art.nr. | 945400120 |
|---|---|
| Merk | CJ Wildlife |
| Breedte | 216 mm |
| Hoogte | 276 mm |
| Lengte | 281 mm |
| Gewicht | 0.779 kg |
| Diersoort | Vogel |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Zwarte mees, Kuifmees, Staartmees, Huismus, Ringmus, Roodborst, Vink, Groenling, Putter, Sijs, Boomklever |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Metaal |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|