VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
🪻 Piekseizoen Deals: Tot €15 korting op je bestelling
Mijn winkelmand
Let op, het gaat hier om een uitvouwkaart.
Wat is er leuker en lekkerder dan eten uit de natuur? Vruchten, noten, bloemen en bladeren: Wildplukken geeft je de inspiratie om ze te vinden, plukken en bereiden. Op deze 'Wildplukkaart' vind je in één oogopslag allerlei lekkernijen met bijbehorende oogsttijd, vindplaats en toepassing. Pluk, proef en geniet!
Vruchten & zaden:
Ga op pad en vul je tas met eetbare planten. Ga je voor de allerlekkerste Omfietsvruchten, de Lekkere vruchten of proef je eens een Mwah vrucht?
Bloemen & bladeren:
Pluk bladeren en bloemen voor maaltijd, thee of tussendoortje of als weldaad voor je lijf.
| Art.nr. | 9789050118262 |
|---|---|
| Breedte | 104 mm |
| Hoogte | 212 mm |
| Lengte | 6 mm |
| Gewicht | 0.05 kg |
| Auteur | Peter Kouwenhoven, Barbara Peters |
| Gepubliceerd | 2021 |
| Pagina's | 18 |
| Uitvoering | Card deck |
| Taal | Nederlands |
| Illustratie type | Illustraties, Kleurenillustraties |
| Pagina's | 16 |
| Auteur | Peter Kouwenhoven, Barbara Peters |
| ISBN | 9789050118262 |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|