VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
🪻 Piekseizoen Deals: Tot €15 korting op je bestelling
Mijn winkelmand
Vul je email adres in om een melding te krijgen wanneer het product weer op voorraad is:
Dit voederhuis is ideaal om pinda’s in aan te bieden. Het is geweldig om te zien hoe vogels vanuit verschillende posities pinda’s uit dit leuk vormgegeven voederhuisje halen. Om het bij te vullen schuift u eenvoudig het dak omhoog. Inclusief ophangkoord.
| Art.nr. | 351640119 |
|---|---|
| Merk | CJ Wildlife |
| Breedte | 195 mm |
| Hoogte | 204 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Gewicht | 0.58 kg |
| Diersoort | Vogel |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Materiaal | Hout (FSC® 100%) |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|