VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
🪻 Piekseizoen Deals: Tot €15 korting op je bestelling
Mijn winkelmand
Vul je email adres in om een melding te krijgen wanneer het product weer op voorraad is:
Kerkuil, bosuil, steenuil, oehoe. Van de dertien Europese uilensoorten mogen we er elf tot de Nederlandse avifauna rekenen. In Uilen in Nederland komen al deze uilensoorten aan bod, met de focus op hun onderlinge overeenkomsten en verschillen.
In het eerste deel 'Uilen in het kort' maak je kennis met de soorten: uiterlijke kenmerken, roep, naamgeving, verspreiding en aantallen, broeden, voedsel en waarnemen. In deel twee 'Uilen in het bijzonder' ervaar je meer over de passie van de auteur voor deze vogels. In het derde deel 'Uilen in het algemeen' ontdek je de verschillende aspecten van het uilenleven. Waarom begint de ene soort meteen bij het eerste ei met broeden en wacht de andere tot het legsel compleet is? Of waarom de een alleen muizen blieft en ander zich ook met regenwormen en meikevers voedt. Uilen lijken op elkaar, maar zijn ook uitermate divers in gedrag en ecologie.
Auteur Ronald van Harxen is voorzitter van Steenuilenoverleg Nederland (STONE). Al meer dan 40 jaar is hij bezig met onderzoek naar en bescherming van de steenuil, met name in de Achterhoek. Hij is bijzonder geïnteresseerd geraakt in de menukeuze van de steenuil en observeert daartoe nestkasten.
| Art.nr. | 9789050119559 |
|---|---|
| Merk | KNNV Uitgeverij |
| Breedte | 181 mm |
| Hoogte | 248 mm |
| Lengte | 23 mm |
| Gewicht | 0.944 kg |
| Auteur | Ronald van Harxen |
| Gepubliceerd | 2024 |
| Pagina's | 240 |
| Uitvoering | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Illustratie type | Illustraties, Kleurenfoto's |
| Pagina's | 240 |
| Auteur | Ronald van Harxen |
| ISBN | 9789050119559 |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|