VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
🪻 Piekseizoen Deals: Tot €15 korting op je bestelling
Mijn winkelmand
Ze vallen amper op, deze uitgeholde berkenstammen. Ze gaan mooi op in de groene omgeving van uw tuin. Ook de tuinvogels waarderen deze natuurgetrouwe nestplaatsen. Het dak kan eraf worden geschroefd om de kast schoon te maken. Halfopen nestkasten worden onder meer bewoond door de roodborst, grauwe vliegenvanger, winterkoning, witte kwikstaart, merel of zwarte roodstaart.
Het is een natuurlijk product, dus de afmetingen kunnen variëren.
Binnenmaat: 18 x 10 x 10 cm.
| Art.nr. | 907720119 |
|---|---|
| Merk | CJ Wildlife |
| Breedte | 156 mm |
| Hoogte | 223 mm |
| Lengte | 256 mm |
| Gewicht | 1.615 kg |
| Diersoort | Vogel |
| Vogelsoort | Roodborst, Winterkoning, Zanglijster |
| Kleur | Verschillende/multi, Bruin |
| Materiaal | Hout (FSC® 100%), Berk |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|