VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Het aantal huismussen in Nederland is de laatste 30 jaar sterk afgenomen. Help de huismus aan onderdak door het ophangen van deze nestkast. De nestkast Malta is met een invliegopening van 34 mm bijzonder geschikt voor huismussen. Maar ook kleine mezen, bonte vliegenvangers en boomklevers nemen hun intrek graag in deze nestkast.
De nestkast Malta biedt dezelfde kwaliteit en functionaliteit als u gewend bent van alle Vivara nestkasten.
Voordelen van de Nestkast Malta
Aanbevolen door Vogelbescherming Nederland. Exclusief verkrijgbaar bij Vivara.
| Art.nr. | 905320119 |
|---|---|
| Merk | CJ Wildlife |
| Breedte | 218 mm |
| Hoogte | 290 mm |
| Lengte | 192 mm |
| Gewicht | 1.41 kg |
| Diersoort | Vogel |
| Vogelsoort | Huismus |
| Kleur | Groen, Bruin |
| Materiaal | Hout (FSC® 100%) |
| Invliegopening | 34mm |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|