VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (10) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Let op, het gaat hier om een uitvouwkaart.
Deze praktische uitvouwkaart helpt je in één oogopslag algemene soorten hommels en bijen herkennen. Deze kaart past in elke rugzak, handig voor onderweg of voor een wandeling in je tuin.
67 bijen en hommels herkennen
de beste bijenplanten
tips voor een bijvriendelijke tuin.
In samenwerking met de Bijenstichting.
| Art.nr. | 9789050117937 |
|---|---|
| Breedte | 107 mm |
| Hoogte | 213 mm |
| Lengte | 8 mm |
| Gewicht | 0.05 kg |
| Auteur | Maureen Kemperink |
| Met bijdragen van | Jasper de Ruiter |
| Gepubliceerd | 2020 |
| Pagina's | 16 |
| Uitvoering | Card deck |
| Taal | Nederlands |
| Illustratie type | Illustraties |
| Pagina's | 16 |
| Auteur | Maureen Kemperink |
| Met bijdragen van | Jasper de Ruiter |
| ISBN | 9789050117937 |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|