VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
🪻 Piekseizoen Deals: Tot €15 korting op je bestelling
Mijn winkelmand
Plantjes poten, in de zandbak spelen of spulletjes uit de natuur verzamelen; met deze handige emmer gaan kinderen graag op ontdekkingstocht. De stevige zinken emmer roest niet en gaat dus lang mee.
Materiaal: zink
Afmeting: 20,5 x 19,0 x 15,5 cm
Inhoud: 1,93 liter
| Art.nr. | 675110190 |
|---|---|
| Merk | Kids in the Garden |
| Breedte | 179 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Lengte | 232 mm |
| Gewicht | 0.228 kg |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|