VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
🪻 Piekseizoen Deals: Tot €15 korting op je bestelling
Mijn winkelmand
Vul je email adres in om een melding te krijgen wanneer het product weer op voorraad is:
Dit Gedroogde Meelwormenblok zit bomvol met eiwitten. Deze bouwstof is naast vet erg belangrijk voor vogels, vooral in het broedseizoen. De gedroogde meelwormen zijn samengeperst in een handzame blok. Het blok past in al onze voedersystemen voor vetblokken, maar u kunt hem ook op een voedertafel leggen.
Samenstelling: gedroogde meelwormen en gelatine.
Analytische bestanddelen: ruw eiwit 53,4%, ruw vet 23,6%, ruwe celstof 5,7% en ruw as 2,9%
| Art.nr. | 106640119 |
|---|---|
| Merk | CJ Wildlife |
| Breedte | 113 mm |
| Hoogte | 134 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Gewicht | 0.09 kg |
| Kcal per 100g | 511 |
| Belangrijkste ingrediënten | Gedroogde meelwormen, Bindingsmiddel |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 53.4%, Ruw vet 23.6%, Ruwe celstof 5.7%, Ruw as 2.9%, Koolhydraten 12.63% |
| Geschikt voor | Voedertafel, Speciaal voederhuis |
| Diersoort | Vogel |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Zwarte mees, Kuifmees, Staartmees, Huismus, Ringmus, Roodborst, Zanglijster, Spreeuw, Winterkoning, Merel |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|