VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (10) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Met deze voedertafel kunt u tegelijkertijd 3 verschillende soorten voer (bijv. grondvoer, levend voer en traktaties) aanbieden! De tafel is gemakkelijk schoon te maken en kan op iedere gewenste plek neergezet worden.
| Art.nr. | 930100119 |
|---|---|
| Merk | CJ Wildlife |
| Breedte | 490 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Lengte | 335 mm |
| Gewicht | 1.21 kg |
| Diersoort | Vogel |
| Vogelsoort | Huismus, Merel, Koolmees, Pimpelmees, Roodborst, Vink, Groenling, Spreeuw, Ringmus, Zwarte mees, Kuifmees, Sijs |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout (FSC® 100%) |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|