VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (10) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
🪻 Piekseizoen Deals: Tot €15 korting op je bestelling
Mijn winkelmand
Zaai de zaadjes van de klaprozen tussen het begin van de lente en het begin van de zomer om in de zomer te genieten van prachtige oranje/rode bloemen. Deze iconische bloem trekt daarnaast ook nog honingbijen aan waardoor u uw steentje bijdraagt aan de insectenstand.
| Art.nr. | 820300120 |
|---|---|
| Merk | Buzzy Bio Organic |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 153 mm |
| Lengte | 5 mm |
| Gewicht | 0.001 kg |
| Kleur | Rood, Oranje |
| Meerjarig | Nee |
| Maximale hoogte | 15 cm |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|