VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de Vivara webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (10) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
🪻 Piekseizoen Deals: Tot €15 korting op je bestelling
Mijn winkelmand
Met ons BirdSwing restaurant creëert u een complete vogelmaaltijd direct voor uw raam. Het BirdSwing restaurant combineert vele pluspunten. Namelijk een mogelijkheid om verschillende voersoorten tegelijk aan te bieden. Hoe meer diversiteit, des te meer verschillende vogelsoorten u mag verwelkomen. Met het BirdSwing restaurant kunt u ook nog eens vanuit uw stoel genieten van al die vogels die zich tegoed doen aan deze overheerlijke maaltijd.
Let op! Voer en voedersystemen worden niet meegeleverd.
Het BirdSwing restaurant is voorzien van 4 sterke zuignappen, die het een goede stabiliteit geven. Daarnaast heeft het maar liefst 6 ophangmogelijkheden voor bijv. vetproducten, een kleine voedersilo’s of een Fiësta. Laat de vogels maar komen!
| Art.nr. | 350950119 |
|---|---|
| Merk | CJ Wildlife |
| Breedte | 101 mm |
| Hoogte | 519 mm |
| Lengte | 68 mm |
| Gewicht | 0.143 kg |
| Diersoort | Vogel |
| Kleur | Zilver, Transparant |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Cookienaam | Type | Verloopt | Beschrijving |
|---|